بسته
(0) آیتم ها
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو
  برند: لاوان

  کفش کوهنوردی لاوان مدل الوند

  1,186,000 تومان
  سه فصل - رویه چرم نبوک ضد آب ۲.۷ میلی متری - آستر بری پلاس - زیره ویبرام-لاستیک PU آنتی شوک - لژ 3 میلی متری - عایق آنتی رفلکس ۵ میلی متری- - میان زیره تری فلکس 5 میلی متری - نوع بستن بندی - وزن لنگه در سایز 42، 770 گرم
  *
  وضعیت: 😟 نبود موجودی 😟
  ارسال رایگان

  لاوان تولیدکننده کفش‌های کوه‌نوردی و سنگ‌نوردی در ایران است که نام خوبی در میان کوهنوردان کشور دارد. مدل الوند آن از محصولات برتر و پرزحمت این شرکت است. این کفش را میتوانید برای کوهپیمایی های سه فصل استفاده کنید. کفش کوهنوردی لاوان قابلیت نصب کرامپون ندارد. به خاطر رویه 2.7 میلیمتری چرم نبوک آن و همینطور عایق آنتی رفلکس 5 میل آن هم ضد آب بوده و هم حافظ مناسبی برای دمای پا میباشد. بسیاری از کوهنوردانی که قصد هزینه زیاد برای کفش کوهنوردی سه فصل برای برندهای خارجی را ندارند تمایل به این کفش پیدا میکنند. به همین خاطر، مجموعه کبود اسپرت درصدد مقایسه این کفش با هم نوع های خارجی خود است. اگر سه فاکتور وزن، قیمت و کیفیت را در معادله ی تصمیم برای انتخاب کفش کوهپیمایی در نظر بگیریم طبیعتا انتخاب انتخاب این کفش به صلاح خواهد بود چرا که نمونه خارجی این کفش تقریبا دو برابر این کفش قیمت دارد. از معایب این کفش شاید وزن بیشتر آن در مقایسه با مدلهای همسان خارجی و نداشتن بند قفل شو اتوماتیک و لژ ضخیم تر آن باشد. سخن نهایی اینکه اگر جیب پرپول دارید سراغ نمونه های خارجی بروید که در کیفیت و وزن بهتر از این کفش هستند ولی اگر فاکتور قیمت و هزینه برایتان مطرح است هرگز به سراغ کفش های خارجی استوک و دست دوم تاریخ گذشته که هر آن احتمال کنده شدن زیره را دارند نروید. دقیقا این مدل چیزی است که باید بخرید.

  برای اطلاعات بیشتر از این کفش جدول ویژگیهای زیر را درج کرده ایم در صورت ناکافی بودن این اطلاعات با کبود اسپرت تماس بگیرید.

  مشخصات محصول
  وزن 770 گرم
  جنس آستر بری پلاس
  جنس رویه نبوک ضد آب ۲.۷ میلی متری
  زیره ویبرام
  عایق آنتی رفلکس ۵ میلی متری
  قابلیت نصب کرامپون ندارد
  خاصیت ضد آب دارد