بسته
(0) آیتم ها
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو
  برند: لاوان

  کفش کوهنوردی لاوان مدل قندیل پرو

  1,440,000 تومان
  رویه چرم نبوک ضد آب ۲.۷ میلی متری - قابلیت نصب کرامپون ثابت و اتوماتیک - زیره ویبرام و آنتی شاک - لژ 3 میلی متری - عایق آنتی رفلکس ۷ میلی متری - میان زیره تری فلکس ۷ میلی متری - مناسب برای کوهنوردی زمستانه دو روز- وزن لنگه در سایز43، 990 گرم
  *
  وضعیت: 😟 نبود موجودی 😟
  ارسال رایگان

  لاوان تولیدکننده کفش‌های کوه‌نوردی و سنگ‌نوردی در ایران است که نام خوبی در میان کوهنوردان کشور دارد. مدل قندیل پرو آن از محصولات برتر و پرزحمت این شرکت است. این کفش را میتوانید برای برنامه های دو روزه زمستانی تا ارتفاع 5 هزار استفاده کنید. کفش کوهنوردی لاوان مدل قندیل پرو که نمونه توسعه یافته مدل قندیل میباشد قابلیت نصب کرامپون اتوماتیک و فیکس برای عبور از یخجارها را دارد. به خاطر رویه 2.7 میلیمتری چرم نبوک آن و همینطور عایق آنتی رفلکس 7 میل آن هم ضد آب بوده و هم حافظ مناسبی برای دمای پا میباشد. بسیاری از کوهنوردانی که قصد هزینه زیاد برای کفش دو روزه زمستانی برای برندهای خارجی ندارند تمایل به این کفش پیدا میکنند. به همین خاطر از درخواستهای آنها از مجموعه کبود اسپرت مقایسه این کفش با هم نوع های خارجی خود است. اگر سه فاکتور وزن، قیمت و کیفیت را در معادله ی تصمیم برای انتخاب کفش دو روزه زمستانی در نظر بگیریم طبیعتا انتخاب انتخاب این کفش به صلاح خواهد بود چرا که نمونه خارجی این کفش تقریبا دو برابر این کفش قیمت دارد. از معایب این کفش شاید وزن تقریبا 120 گرم بیشتر آن در مقایسه با مدلهای همسان خارجی و نداشتن بند قفل شو اتوماتیک و لژ ضخیم تر آن باشد. سخن نهایی اینکه اگر جیب پرپول دارید سراغ نمونه های خارجی بروید که در کیفیت و وزن بهتر از این کفش هستند ولی اگر فاکتور قیمت و هزینه برایتان مطرح هست و میخواهید صعودهای دو روزه زمستانه داشته باشید سراغ کفش های خارجی استوک و دست دوم تاریخ گذشته که هر آن احتمال کنده شدن زیره را دارند نروید. دقیقا این مدل چیزی هست که باید بخرید.

  برای اطلاعات بیشتر از این کفش جدول ویژگیهای زیر را درج کرده ایم در صورت ناکافی بودن این اطلاعات با کبود اسپرت تماس بگیرید.

  مشخصات محصول
  جنس رویه نبوک ضد آب ۲.۷ میلی متری
  جنس آستر بری پلاس tinsoulate 3mm + dupont comfortmax
  زیره ویبرام
  وزن لنگه در سایز 43 990 گرم
  عایق آنتی رفلکس ۷ میلی متری
  قابلیت نصب کرامپون فیکس و اتومات
  خاصیت ضد آب دارد